Home / मनोरञ्जन / देउसी भैलोको निमन्त्रणा

देउसी भैलोको निमन्त्रणा

आज सासा व्याक्युटमा भव्य देउसी भैलो कार्यक्रम हुदै ।
आज २० गते दिउसो १ बजेवाट वेलुका ५बजेसम्म ख्यातिप्र्रप्त राष्ट्रिय कलाकारहरुकोसाथमा हुनलागेको देउसी भैलो कार्यक्रम भव्य, सभ्य, मनोरञ्नात्मक हुने कार्यक्रम आयोजक रायमाझी कुलदेवता केन्दि«य समितिले जनाएको छ ।
कार्यक्रमको आयोजना रायमाझीहरुले गरेको भएपनि कार्यक्रममा सहभागि हुनचाहाने इच्छुक सवैले देउसी भैलोको भरपुर मनोरञ्जन लिन पाउनेछन् । कार्यक्रममा ख्यातिप्रप्त राष्ट्रिय कलाकार नारायण रायमाझी सहित सत्यवती कलाकेन्द«का कलाकारहरुले दमदार मनोरञ्जनात्मक कार्यक्रम प्रस्तुत गर्नेछन् । कार्यक्रममा खानपानको समेत रामो्र व्यबस्था गरिएको रायमाझी कुलदेवता केन्दिय समितिका ओम रायमाझीले बताए ।
उनले भने नेपालीहरुको माहान पर्वमा सवै नेपालीहरुमा सदभाव एकता खुसी साटसट गर्न यो कार्यक्रमको आयोजना गरिएको वताएका हुन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

Check Also

निर शाहले जिस्काए–रुपा थापा २०२२ साल असोज ३ गते काभ्र्रेको पनौतीमा जन्मिएकी रुपा थापा पेसाले ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.