Home / मनोरञ्जन / काउसोको ट्रेलर सार्वजनिक

काउसोको ट्रेलर सार्वजनिक

काउसो चलचित्रको ट्रेलर विहिबार सार्वजनिक भएको छ । कमेडी प्याट्रनमा बनेको र देशको गतिविधी बारे जनचेतना फैलाउने गरी बनाइएको यस चलचित्रले सबै दर्शकको मन जित्ने काउसोको कलाकारको भनाइ छ । काउसो भनेको एक त एउटा लहरा वाला वनस्पती हो जस्लाई चलाउदा चिलाउने गर्छ र यो चलचित्रले देखाउन खोजेको भनेको कसै सँग केहि कुरा हुँदा हुँदै पनि सदुपयोग गर्न नसकेर दुरुपायोग भइरहेको छ र आफु सँग भाको वस्तुलाई सदुपायोग गर्न समेत यस चलचित्रले सन्देश दिने निर्माता भगवान 
खत्रीले बताउनु भयो ।

यस चलचित्रको वरिस्ठ निर्देशक मदन घिमिरे ,निर्माता सिताराम तिमल्सिना र भगवान खत्री हुन भने मुख्य नायक सबिन श्रेष्ठ र अर्जुन गुरुङ रहेका छ्न् जस्मा नायिका अनु पराजुली तथा सोहानिका बास्तोला रहेका छन् । यस चलचित्रको जम्मा लगानी ७५लाख रहेको छ र यस चलचित्रले करौडौको व्यापार गर्ने अनुमान भने गरिएको छ ।

यो चलचित्र बैसाख २० गते नयाँ वर्षकै महिनामा देशै भर सार्वजनिक हुँदै छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

Check Also

निर शाहले जिस्काए–रुपा थापा २०२२ साल असोज ३ गते काभ्र्रेको पनौतीमा जन्मिएकी रुपा थापा पेसाले ...