Home / साहित्य / विविध / निमार्ण व्यवसायी महासांघ सरकार देखि खुसी ।

निमार्ण व्यवसायी महासांघ सरकार देखि खुसी ।


नेपाल निमार्ण व्यवसायी महासंघले आज पत्रकार सम्मेलन गरी सरकारले निमार्ण व्यवसायीको हितमा छैठो संशोधनको विवादित विषयलाइ सातौ संशोधन गरी व्यवसायीको मागलाइ सम्वोधन गरेको भनेर प्रशसा गदै आज पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिएको थियो ।
नेपाल निर्माण व्यवसायी महासंघको केन्दीय कार्यलयमा आयोजना गरिएको कार्यक्रमलाइ सम्वोधन गदै महासचीव रोशन दाहालले निर्माण व्यवसायीले तयार पारेको पे्रस विज्ञप्ति पढेर सुनाएका थिए । त्यसपछि पत्रकारहरुको प्रश्नको उतर व्यवसायी महासंधका पदाधिकारीहरुले दिएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

Check Also

शिक्षामा राजनीतिक वितण्डा हुनु हुँदैन–प्रचण्ड

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले शिक्षामा राजनीतिक वितण्डा सह्य नहुने चेतावनी ...