Home / अर्थ / वाणिज्य / कामना सेवा द्धारा श्री गोरक्षनाथ पीठ सिद्धाश्रमलाई सहयोग

कामना सेवा द्धारा श्री गोरक्षनाथ पीठ सिद्धाश्रमलाई सहयोग


“प्रगतिको आधार कामना सेवासँग कारोबार” भन्ने मुल नाराका साथ आम जनता माझ विभिन्न बैैकिङ सेवा सुविधा प्रदान गर्दै आइरहेको कामना सेवा विकास बैंकले आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व अन्र्तगत लेखनाथ, किंमबेसी स्थित श्री गोरक्षनाथ पीठ सिद्धाश्रमलाई भवन निर्माण तथा अन्य विकास कार्यहरुका लागि रु १ लाख आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको छ । कामना सेवा विकास बैंकका सञ्चालकद्वय चतुराखर अधिकारी र देवकृष्ण काफ्ले तथा गण्डकी प्रदेशका प्रमुख टुबराज बास्तोलाले एक समारोहकाबीच सो सहयोग हस्तान्तरण गर्नु भएको थियो । आर्थिक सहयोगबाट पौराणिक तथा धार्मिक हिसाबले निकै महत्वपूर्ण रहेको यस पीठको संरक्षण र पूर्ननिर्माणमा टेवा पुग्ने विश्वास बैंकले लिएको बैकका पदाधिकारीले बताएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

Check Also

“मुक्तिनाथ विकास बैंकको थप दुई शाखा विस्तार ।

“जनता बैंकमा होइन, बंैक जनतामा जानुपर्दछ ” भन्ने मुल नाराका साथ आधुनिक बैंकिङ्ग र लघु ...